Свічник церковний  – обов’язковий елемент будь-якого храму

Пройшло вже не одне століття з того часу, як зародилося християнство, віра змінила погляди суспільства на багато речей, зокрема на самі відносини між людьми. Було зведено велику кількість храмів, у яких можна побачити різноманітне церковне начиння. Тому оздоблення храмів має надзвичайно велике значення.

Різноманітне церковне начиння – це усі вироби, які використовують у храмі, вони є необхідними для здійснення богослужінь. Для християнина кожен із представлених атрибутів не є якимось окремим елементом або декоративною складовою. Усе храмове оздоблення, починаючи від вівтаря, аналоя, підсвічника, допомагає людині наблизитись до Бога.

Перш ніж придбати різноманітне церковне начиння, потрібно приділити досить багато часу для того, щоб підібрати найкращий варіант, оскільки необхідно поєднати церковні канони та мистецтво майстрів. Саме за допомогою церковної атрибутики можна створити унікальну та молитовну атмосферу у храмі. У нашому каталозі представлено надзвичайно велику кількість церковного начиння, зокрема кадила, підсвічники, престоли, вінці вінчальні, жертовники, хоругви, чаші водосвятні та ін.

Кожен, хто був у храмі, бачив запалені свічки на підсвічниках та неодноразово сам їх ставив. Мабуть, для багатьох незрозумілим є те, для чого це роблять. Свічки, які ми ставимо у храмі, – це добровільна пожертва Богу. Свічка є провідником нашої молитви та підсилює її.

Підсвічники у храмі мають надзвичайно важливе значення – це підставки, які призначені для свічок. Свічка має надзвичайне сакральне значення. 

Виділяють кілька основних різновидів підсвічників, кожен з яких виконує певну роль, проте є й дещо загальне, а саме сяйво вогню, яке йде від свічок та має сакральний зміст. Усі підсвічники мають непарну кількість свічок.

Підсвічники поділяють на:

• виносні;
• престольні;
• підлогові.

У нас представлені не тільки традиційні підсвічники, аналої з латуні, але й виконані з нержавіючої сталі з покриттям нітрид титану.

Церковна мебель в широкому асортименті представлена у компанії «Фавор». Пропонуємо надзвичайно великий вибір різноманітного церковного начиння. Для його виготовлення використовуються тільки найкращі матеріали, які мають тривалий строк служби. Також ми здійснюємо виготовлення церковного начиння за вашими індивідуальними замовленнями. Чекаємо на ваші звернення!