Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Микола July 09, 2019 12:43 pm I recommend
 
Commentary: Завдяки широкому асортименту можна замовити все й відразу. Це значно економить час. До того ж дешевше замовляти в одному магазині, доставка виходить дешевша, ніж би купувалися товари у різних магазинах. Продукцією інтернет-магазину "Фавор" цілком задоволені, співпрацею також!
0
 
Тамара July 01, 2019 4:32 pm I recommend
 
Advantages: широкий вибір товарів та оперативна робота магазину
Commentary: Дуже хороші товари, надзвичайно великий вибір. Магазин працює оперативно!
0
 
Юрій June 26, 2019 4:35 pm I recommend
 
Commentary: У селі де я народився відкрилася церква. Так як на облаштування церкви потрібно багато грошей, я вирішив пожертвувати на церкву необхідні речі. Замовив тут водосвятну чашу і свічники. Товар прийшов швидко. За якість не знаю, але виглядають товари гарно!
0
 
Авігея June 19, 2019 5:22 pm I recommend
 
Commentary: Широкий асортимент товарів дозволяє вибрати усе необхідне в одному місці, не шукаючи інших інтернет-магазинів. Приємні консультанти уважні до побажань клієнта і його запитань. Дякуємо за швидку доставку!
0
 
Василь May 16, 2019 10:36 am I recommend
 
Advantages: широкий асортимент, приємні та відповідальні працівники компанії, швидка доставка замовлення (навіть великого).
Commentary: Закуповували тут церковні атрибути для нової церкви. Оскільки робили велике замовлення, то менеджери самі запропонували нам знижку, що дуже порадувало. Ми вже повнісню обладнали церкву завдяки інтернет-магазину "Фавор". Усі меблі надзвичайно гарні! Співпраця із цією компанією нам сподобалась!
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Церковная утварь
(main office)

Ukraine, Volyn region, Луцк, Ківерцівська, 8
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create