Запитання : Що таке церковне начиння і що сюди входить?

Церковне начиння - це вироби, які необхідні для здійснення Богослужінь. Основні з них, які використовуються в православних храмах:

Аналой - являє собою високу квадратну підставку з похилим верхом, яка призначена для розміщення на ній ікони, яка відповідає чинному святу, для того, щоб парафіяни поклонялися їй. Також тут може розміщуватися Євангеліє для читання дияконом під час Літургії.

Жертовник - являє собою особливий стіл, на якому готується хліб і вино для здійснення євхаристії. На ньому розташовуються священні посудини, з яких потім на Літургії буде вживатися священне вино і хліб.

Престол - центральний елемент у вівтарі, де здійснюється таїнство євхаристії. На ньому також розташовується антимінс, Євангеліє, напрестольний хрест, церковна лавка, а також лампада.

Панікадило - велика багатоярусна люстра, що символізує Божественне світло, яка розташовується в центрі храму.

Також церковне начиння включає свічники підлогові і настільні, бра, дзвони, кронштейни, семисвічники, панахідние столи і кришки на них та ін.

Все це ви можете замовити в нашому інтернет-магазині. Для цього вам потрібно оформити заявку або подзвонити за вказаними телефонами.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create