Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Микола 09 июля 2019 в 12:43 Рекомендую
 
Комментарий: Завдяки широкому асортименту можна замовити все й відразу. Це значно економить час. До того ж дешевше замовляти в одному магазині, доставка виходить дешевша, ніж би купувалися товари у різних магазинах. Продукцією інтернет-магазину "Фавор" цілком задоволені, співпрацею також!
0
 
Тамара 01 июля 2019 в 16:32 Рекомендую
 
Достоинства: широкий вибір товарів та оперативна робота магазину
Комментарий: Дуже хороші товари, надзвичайно великий вибір. Магазин працює оперативно!
0
 
Юрій 26 июня 2019 в 16:35 Рекомендую
 
Комментарий: У селі де я народився відкрилася церква. Так як на облаштування церкви потрібно багато грошей, я вирішив пожертвувати на церкву необхідні речі. Замовив тут водосвятну чашу і свічники. Товар прийшов швидко. За якість не знаю, але виглядають товари гарно!
0
 
Авігея 19 июня 2019 в 17:22 Рекомендую
 
Комментарий: Широкий асортимент товарів дозволяє вибрати усе необхідне в одному місці, не шукаючи інших інтернет-магазинів. Приємні консультанти уважні до побажань клієнта і його запитань. Дякуємо за швидку доставку!
0
 
Василь 16 мая 2019 в 10:36 Рекомендую
 
Достоинства: широкий асортимент, приємні та відповідальні працівники компанії, швидка доставка замовлення (навіть великого).
Комментарий: Закуповували тут церковні атрибути для нової церкви. Оскільки робили велике замовлення, то менеджери самі запропонували нам знижку, що дуже порадувало. Ми вже повнісню обладнали церкву завдяки інтернет-магазину "Фавор". Усі меблі надзвичайно гарні! Співпраця із цією компанією нам сподобалась!
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create